Oferta krajowa

WYCIECZKI  JEDNODNIOWE – proponujemy Państwu bogatą i zróżnicowaną ofertę wycieczek jednodniowych takich jak:

Kraków

Miasto położone w południowej Polsce nad Wisłą, stolica Polski do 1795 r i miasto koronacyjne oraz nekropolia królów Polski.

Zapewniamy Państwu wiele atrakcji podczas zwiedzania z przewodnikiem między innymi: Zamek Królewski, Katedra Wawelska, Stare Miasto od 1798 r wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Rynek Główny,  Sukiennice, Kościół Mariacki.

Wieliczka

Najstarsza na ziemiach polskich fabryka solna, której początki sięgają średniowiecza. Kopalnia została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i przyrodniczego UNESCO. Podziemna Wieliczka to blisko 300 km chodników i ok 3000 komór. Część udostępniona do zwiedzania obejmuje 3,5 kilometrowy odcinek położony na głębokości ok. 64m do 135m. Zwiedzanie trwa ok 2 godziny.

Spływ przełomem Dunajca

To impreza z domieszką adrenaliny. Pieniny to niewątpliwie jeden z najbardziej urokliwych zakątków naszego kraju, charakteryzuje się przepięknym i ciekawym krajobrazem i bogatą roślinnością. 

To tu występuje ponad 1100 gatunków roślin naczyniowych.

Wycieczka  połączona jest  z główną atrakcją turystyczną a mianowicie „Spływem Dunajca” po rzece na drewnianych tratwach.

Zapewniamy państwu malownicze krajobrazy niezapomniane chwile i mocne wrażenia.

W programie przewidujemy również zwiedzanie zabytkowego XVw  drewnianego Kościółka w Dębnie, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, jak również XIVw Zamku w Niedzicy – spacer wokół zamku ( dla chętnych możliwość zwiedzania zamku i dziedzińca)

CENA: 99 zł/os – dorośli, 79 zł/os – dzieci ( do lat 10-ciu).

Cena zawiera: transport, opiekę, bilet wstępu na Spływ i do PPN

Dodatkowe opłaty: Kościółek w Dębnie:   2 zł/os – dorośli ; 1 zł/os – dzieci

Objazdowa po Zakopanem 

Organizujemy wiele atrakcyjnych wycieczek po Podhalu: 

  • Morskie Oko,
  • Kasprowy Wierch,
  • Termy: Chochołów,
  • Termy: Bania,
  • Bukowina Tatrzańska,
  • Szaflary